Dijitalin Gücüne İnanın!

En son ne zaman gazete aldınız ? Ya da en son ne zaman ilan sayfalarına bir göz attınız ? Hala eski medyayı kullanmayı tercih edenler dışında çok oldu diyenleri duyar gibiyiz.
Teknolojinin gelişmesi ve değişim sürecinden geçerken çok da farketmiyoruz ancak hayatımız, çalışma şeklimiz, kısacası yaşam tarzımız bu değişimden etkileniyor.
Bu değişimden en çok etkilenen ise iş hayatımız ve çalışma yöntemlerimiz. Markanıza ait başlangıçtan bu güne reklam alanında kullandığınız yöntemleri düşünün. Birde rakiplerinizin kullandıklarını.. Eskiden olduğu gibi sadece reklam ajanslarının yaptığı klasik reklam kampanyaları ile gerçekten hedef kitlenize ulaşabiliyor musunuz ? Ya da yapılan kampanyayı tam manası ile ölçümleyebildiğinizi söyleyebilir misiniz ?
Dijital medya ve kanallarından sadece tv başındaki insanlara değil artık sokakta yürüyen, cafede oturan, yada seyahat edenlere ulaşmanız mümkün. Sektörünüz ile ilgilenmeyen kişilere değil sadece markanız ve ürünleriniz ile ilgilenen insanlara ulaşmaya ne dersiniz ?
Markanızı ileriye taşımak, dijital dünyada var olan yerinizi büyütmek yahut hala dijitalde değilseniz bu dünyada var olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir